Carine Salongi Veebipood

, , ,

Oxy Infusion Cream – Oxy Infusioonkreem

38.00

Oxy Infusioonkreem on stabiliseeritud 4,5% vesinikperoksiidi (H2O2) -baasiline kreem.

Oxy Infusioonkreem on stabiliseeritud 4,5% vesinikperoksiidi (H2O2) -baasiline kreem, mis on mõeldud asendama benzoüülperoksiidkreeme (käsimüügiravimeid) või kasutamiseks hapnikku genereeriva ravivahendina.

Oxy Infusion Kreemi võib kasutada:
• koos Peptide Antibac Kreemiga akne raviks või
• nn. Hapnikuraviks koos Catalase Anhydro Geeliga, mille puhul Oxy Infusioonkreem toodab hapnikku ja vett ensümaatilise reaktsiooni kaudu, andes nii nahale korraliku hapnikukaengu.

Kasutamine:

• Akne näidustusel: peale naha puhastamist kandke peale Oxy Infusion Cream ning seejärel Peptide Antibac Cream üle terve näo. Need 2 kreemi annavad sünergistliku toime.
• Hapnikuravi eesmärgil (kõikidele nahatüüpidele): peale naha puhastamist kandke näole ja kaelale Oxy Infusion Creme. Seejärel kandke peale Catalase Anhydro Gel. Masseerige õrnalt, kuni tekib vaht (1-2 min.). Laske segul nahale mõjuda 3-5 min. Ja eemaldage siis jaheda veega. Jätkake hooldust ravivahenditega.

Hoiatus: Pidev vesinikperoksiidi sisaldavate kreemide kasutamine suuremas kontsentratsioonis kui 4,5% ei ole soovitatav. Tumedamal nahal kasutada lühiaegsemalt.
Koostisained:
Aqua (Water), Cetyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Polysorbate 40, Sorbitan Palmitate

Kogus: 30 ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Oxy Infusion Cream – Oxy Infusioonkreem”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga